Atleti bojovali ve Znojmě

52986552889 b4dabfcb08_o
Poslední předprázdninové atletické závody Ligy Vysočiny přípravek se uskutečnily v neděli 18. června poprvé ve Znojmě. Závodů se zúčastnilo 151 atletů, z toho 31 z Velkého Meziříčí. Soutěžilo se ve čtyřboji: běh na 50 m, skok do dálky, hod kriketovým míčkem, člunkový běh. Na závěr štafeta 4x100m.

Atletka starší přípravky Karolína Kozlová získala již potřetí v jarní části sezóny krásné 2. místo v celkovém hodnocení víceboje.
V kategorii dívek bývá vždy velká konkurence, stejně tomu bylo v tomto závodě. V celkovém hodnocení víceboje se naše atletky ze starší přípravky umístily následovně: 2. Karolína Kozlová, 5. Vanesa Prokopová, 7. Magdaléna Krejčí, 10. Sára Urbánková, 13. Elen Badalíková, 19. Nela Pipová, 20. Sofie Sedmidubská, 23. Taťána Krchňavá, 29. Lucie Karmazínová, 31. Viktorie Dvořáková, 37. Nela Vějmělková.
Umístění dívek z mladší přípravky: 6. Karla Věžníková, 8. Nela Mejzlíková, 11. Adéla Wasserbauerová, 19. Julie Mejzlíková, 23. Ellen Homolová, 26. Viktorie Šoukalová, 27. Kristýna Šulová, 29. Vanesa Dufková, 30. Emma Rašovská, 35. Petra Beránková, 38. Valentina Dohnalová, 41. Iveta Bachroňová.
Chlapci ze starší přípravky: 7. Richard Häusler, 8. Ondřej Bárta, 15. Jaroslav Caha, 16. Dominik Dufek.
Chlapci z mladší přípravky: 7. Michal Matoušek, 9. Jaroslav Činčera, 22. Jan Caha, 25. Vít Kozel.
Ve štafetách si starší děvčata doběhla pro 2. místo ve složení Badalíková, Kozlová, Krejčí, Sedmidubská a pro 4. místo ve složení Karmazínová, Pipová, Urbánková, Prokopová. Štafeta mladších dívek získala 2. místo ve složení Mejzlíková, Mejzlíková, Věžníková, Wasserbauerová.
Štafeta starších chlapců získala 3. místo ve složení Bárta, Caha, Dufek, Häusler. Mladší chlapci získali ve štafetě 4. místo ve složení Činčera, Kozel, Caha, Matoušek,
Hodnocení trenérky Jany Fňukalové, Karolíny Jelínkové a Radky Dvořákové: „Na atletickém stadionu ve Znojmě panovalo krásné letní počasí. Naši mladí atleti statečně bojovali, sbírali atletické zkušenosti a neztratili se. Patří jim velká pochvala a těšíme se na další podzimní závody, které nás čekají 17. září v Třebíči. Přejeme všem našim atletům krásné prázdniny a aktivní odpočinek."