Být tajným agentem není tak jednoduché, jak se může zdát

0 IMG_5387Co se stane, když dva zamilovaní spolu chtějí utéct a udělají pro svobodu téměř cokoliv, ukázalo pondělní divadelní představení Berlín, Berlín. Jedná se o příběh, který má snad opravdu všechno. Od zápletky k zápletce, přes kopání tajného tunelu, západní špiony, neplánovanou vraždu, až k vytoužené svobodě.

Tuto hru na vážné téma, ale skvěle humorně zpracované přivedlo do velkomeziříčského Jupiter clubu Divadlo Bez zábradlí. V hlavních rolích se předvedla Nikol Kouklová, Karel Heřmánek ml., Jiří Hána a Martin Kubačák a další.

Tina Kárníková

Reklama
  • Občanská poradna radí
  • Občanská poradna radí
  • Občanská poradna radí
  • Občanská poradna radí

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.