Cyklistický závod obkroužil Meziříčí

10Desítky cyklistů všech věkových kategorií si nenechaly ujít dnešní závod MTB Race 2016 - součást série vytrvalostních závodů na Velkomeziříčsku ENVIROCUP.

Závod byl odstartován v 10.00 a už v 11:19:39 do cíle dorazil první závodník - celkový vítěz Zdeněk Studený. Z kategorie žen 35 kilometrů dlouhou trasu nejrychleji zdolala Marcela Pólová (1:33:11), nejrychlejším dorostencem byl Martin Kotrba (1:24:57)

Z Areálu zdraví odstartovalo 59 sportovců, z toho sedm cyklistek, 51 cyklistů a jeden koloběžec. V časovém limitu 2,5 hodiny dojeli úspěšně všichni závodníci, kteří poměřili síly celkem v 8 kategoriích rozdělených dle věku.

-kid-

Výsledky kategorií rodiče s dětmi, mladší žáci a žákyně a starší žáci a žákyně, včetně celkového pořadí zde.