Mladší žákyně vybojovaly druhé místo

20240929 142351V neděli 29. září pořádal oddíl TJ Spartak Třebíč finálové kolo atletického Krajského přeboru družstev mladšího žactva.

Za chladného větrného počasí se závodu zúčastnilo 103 sportovců z dvanácti oddílů. Soutěžilo se v pětiboji – v běhu na 60 metrů překážek, hodu míčkem, běhu na 60 metrů, skoku dalekém a běhu na 800 metrů.

Naše družstvo mladších žákyň vybojovalo ve finálovém kole třetí místo, ale v celkovém pořadí celé soutěže (3 kola základní části + finálové kolo) jim patří druhé místo. Zvítězily mladší žákyně TJ Spartaku Třebíč, na třetím místě se umístila Jiskra Havlíčkův Brod.