Házená: Mladší dorostenci stříbrní na přípravném turnaji v Kopřivnici

456534819 1034564284869491_3843347989019993372_n_1V sobotu 24. srpna vyrazilo družstvo mladších dorostenců na přípravný turnaj do Kopřivnice. Turnaje se ještě krom domácích účastnilo mužstvo HC Zlín. Hrálo se systémem každý s každým 2x 30 minut.

V prvním utkání jsme se střetli s prvoligovým týmem HC Zlín. Po velmi rozpačitém úvodu jsme najednou prohrávali 2:7. Postupem času jsme díky zlepšené hře začali manko pomalu ukrajovat a poločasový výsledek byl 20:21. Do druhého poločasu jsme vstoupili dobrou obranou, nicméně jsme neustále dotahovali soupeřův náskok. To se změnilo až v poslední desetiminutovce, kdy jsme skóre otočili v náš prospěch. Nakonec z toho byla výhra 35:31. Střelecky se dařilo Štěpánu Fialovi, který v tomto utkání vsítil úctyhodných 11 branek.

Následující zápas proti domácímu celku nabídl brankové hody. Střelci zaznamenali celkem 71 branek, k naší nevoli jich ale bohužel rovných 40 skončilo v naší síti.... Jak už konečný výsledek 31: 40 napovídá, v tomto utkání nám vůbec nefungovala obrana a ke konci zápasu už nám i viditelně docházely síly. V celkovém hodnocení jsme tedy obsadili stříbrnou pozici za domácím celkem. Střelecký prapor drželo trio Niki Fexa, Tom Jelínek a Štěpa Fiala, který byl se 17 brankami vyhlášen nejlepším střelcem turnaje.

VM – HC Zlín 35:31
VM – KH Kopřivnice 31:40
Sestava a branky: Marek Böhm, Daniel Červený (1) – Štěpán Fiala (17), Nikolas Fexa (14), Tomáš Jelínek (13), Matouš Fiala (7), Vítek Smejkal (6), Jakub Chalupa (4), Adam Krejčí (3), David Bradáč (1), Jan Sedlák, Tomáš Vostal
Trenéři: Martin Slavík, Jakub Strýček

Vedoucí družstva: Petr Kaštan